AFTERSALES ONLINE SYSTEM.

Darmowa rejestracja LINK

System serwisowy AOS został opracowany z myślą o niezależnych warsztatach samochodowych, firmach szkoleniowych i agencjach rządowych.

AOS działa na komputerze osobistym lub laptopie podłączonym do serwera grupy BMW za pośrednictwem internetu. Do podłączenia pojazdu można użyć głowicy diagnostyczej ICOM Next stosowanej w autoryzowanych warsztatach BMW i MINI lub standardowego urządzenia PTT (Pass Thru Tool).

POZNAJ NOWY AOS.

Portal Aftersales Online System przeszedł wizualną metamorfozę - dzięki nowej oprawie graficznej oraz nowoczesnemu systemowi nawigacji, obecny porządek strony www.aos.bmwgroup.com jest jeszcze bardziej przejrzysty i responsywny dla użytkownika.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu o nowym AOS:  

alt

AOS ZAPEWNIA KOMPLEKSOWY ZAKRES FUNKCJI, TAKICH JAK:

  • Dane dotyczące konserwacji, diagnostyki oraz funkcji programowania
  • Dane techniczne
  • Instrukcje napraw
  • Jednostki czasowe napraw
  • Elektroniczna książka serwisowa
  • Historia serwisowa pojazdu
  • Walidacja sterownika
  • ETK 4.0 (elektroniczny katalog części)
  • Pomoc eksperta na temat danego pojazdu i części powiązanych
Elektroniczny katalog części - EPC

Elektroniczny katalog części - EPC

Dane dotyczące emisji spalin – Emissions Values

Dane dotyczące emisji spalin – Emissions Values

BMW KaSIO

BMW KaSIO

 

POZNAJ AOS

BEZPŁATNA REJESTRACJA

Przegląd poszczególnych modułów jest dostępny pod adresem aos.bmwgroup.com. Rejestracja jest bezpłatna. Aby uzyskać pełną funkcjonalność systemu zarejestruj swoją kartę płatniczą w zakładce Start -> Metody płatności i ciesz się pełnym dostępem od 9€ za godzinę!

Dowiedz się więcej

DARMOWE FUNKCJE

Rejestracja, wsparcie techniczne (pytania odnośnie instalacji), dostęp do ETK (elektroniczny katalog części) są bezpłatne. W ramach darmowych funkcji znajduje się też moduł KaSio, dzięki któremu warsztat może odczytywać dane bezpośrednio z kluczyka a także dodawać wpisy do historii serwisowej pojazdu BMW lub MINI.

DOSTĘP CZASOWY

Klient może kupić bilet czasowy do uruchamiania poszczególnych typów aplikacji. Bilety czasowe mogą być używane godzinowo, dziennie, tygodniowo, miesięcznie lub rocznie. Dzięki niezwykłej elastyczności systemu, każdy klient może zakupić taki dostęp, jaki jest mu w danej chwili niezbędny.

AIR

BMW oferuje także dostęp do systemu AIR (Aftersales Information Research) który jest integralną funkcją całego systemu. AIR to największa skarbnica wiedzy o samochodach BMW - po wpisaniu nr VIN, możemy otrzymać wszystkie informacje serwisowe o omawianym samochodzie - od ilości płynów, momentów dokręcania, przez schematy elektryczne, aż po instrukcje napraw i precedensowe usterki.

TECHNICAL HELP DESK

Jeśli naprawa stanowi trudne wyzwanie, służymy klientowi naszą pomocą w rozwiązaniu problemu. Wyspecjalizowany dział Technical Help Desk pomoże w naprawie samochodu drogą on-line już w cenie 25 euro za pojazd/zapytanie. Zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia.

ISTA

System serwisowy ISTA, przy użyciu oryginalnej głowicy ICOM Next pozwala na profesjonalną diagnostykę samochodów BMW i programowanie i adaptacje sterowników. Dostęp do ISTA zaczyna się już od 9 € za godzinę (w ramach pełnego dostępu do systemu).

WYPOSAŻENIE WARSZTATU

Profesjonalne narzędzia to klucz w kompleksowej obsłudze serwisowej samochodu. Dzięki tej aplikacji, klient może sprawdzić jakich narzędzi używa Autoryzowany Serwis BMW. Posiadając unikatowy numer BMW, klient może zakupić wyposażenie warsztatu u swojego Partnera.

AKTUALIZACJA MAP NAWIGACJI

Nawigacja satelitarna funkcjonuje w samochodach BMW od 1994 roku, a od powstania serii F gości niemal w połowie wszystkich modeli BMW. Dzięki aplikacji, niezależny warsztat, może zaktualizować swojemu klientowi mapę nawigacji, jeśli ten posiada aktywny abonament na nowe wersje map.