ORYGINALNE CZĘŚCI BMW. PARTNERSTWO Z JAKOŚCIĄ.

Aby zapewnić satysfakcję klientów, oryginalne części BMW i MINI są produkowane zgodnie z najnowszymi specyfikacjami technicznymi i oferują najwyższą jakość, optymalne bezpieczeństwo i doskonałe osiągi. Ponadto oryginalne części BMW i MINI są dostosowane do konkretnego pojazdu, co oznacza również oszczędność czasu pracy przy montażu. Członkowie Programu Partnerstwa z Jakością mają dostęp do tysięcy oryginalnych części BMW i MINI w bardzo konkurencyjnych cenach. Nasza sieć zaprzyjaźnionych Dealerów BMW i MINI w ramach Programu w całej Polsce jest pod ręką, aby zapewnić specjalistyczne porady i informacje członkom Programu Partnerstwa z Jakością.

KLOCKI HAMULCOWE BMW.

KLOCKI HAMULCOWE BMW.

Hamulce to najważniejszy i jeden z najbardziej narażonych układów bezpieczeństwa samochodu. W celu zapewnienia wysokiej jakości przeprowadzane są liczne testy i kontrole.

Dowiedz się więcej
TARCZE HAMULCOWE BMW.

TARCZE HAMULCOWE BMW.

Tarcze hamulcowe BMW muszą spełnić szczególnie surowe kryteria, obejmujące wymagania ustawowe oraz wysokie standardy jakości BMW.

Dowiedz się więcej
FILTRY POWIETRZA BMW.

FILTRY POWIETRZA BMW.

Oryginalne filtry powietrza BMW i MINI znacząco przyczyniają się do utrzymania funkcjonalności silnika, wydłużają żywotność silnika BMW lub MINI oraz mają pozytywny wpływ na zużycie paliwa.

Dowiedz się więcej
FILTRY PALIWA BMW.

FILTRY PALIWA BMW.

Oryginalne filtry paliwa BMW i MINI zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do każdego silnika BMW i MINI. Stanowią doskonałą ochronę silnika i zapewniają długotrwałą przyjemność z jazdy.

Dowiedz się więcej