AKTUALNA OFERTA.WARSZTATY I SERWISY PARTNERSKIE BMW.

Wychodzimy naprzeciw naszym Partnerom. Chcemy dostarczać wartość dodaną i wspólnie pracować na zadowolenie ostatecznego Klienta. Jeśli przyświeca Ci ten sam cel zapoznaj się z ofertą i korzystaj.

CZĘŚCI REGENEROWANE.

TO NADAL ORYGINALNE CZĘŚCI BMW.

Niektóre elementy pojazdu podlegają zużyciu technicznemu i przez to stają się wadliwymi starymi częściami. W ramach certyfikowanego programu regeneracji są one regenerowane i stają się oryginalnymi częściami zamiennymi zgodnie z wyznaczonymi standardami BMW. Dlatego w żaden sposób nie są gorsze do oryginalnych nowych części BMW.

OSZCZĘDZAJ ENERGIĘ I ZASOBY.

BMW zarówno do produkcji części zamiennych jak i dostaw produktu i materiałów wymaga spełnienia programów i cykli testowych, z których niektóre znacznie przekraczają normy ISO 9001 i 9001 ISO TS 16949. Podczas dekontaminacji wadliwe elementy są odnowione, wrażliwe elementy zużywające się są wymieniane zapobiegawczo, a jeśli to możliwe, elektronika zostaje zaktualizowana do najnowszych standardów sprzętowych i programowych. Dlatego oryginalne stare wadliwe części stają się oryginalnymi częściami wymiennymi BMW spełniającymi ten sam standard jakości co oryginalne nowe części BMW.

Jakość części zamiennych nie odbiega od standardu nowych części BMW. Z tego względu obowiązuje identyczna gwarancja przez 24 miesiące ograniczona jedynie przebiegiem kilometrów od daty instalacji lub daty sprzedaży, podobnie jak w przypadku nowych części.

Aktualny asortyment obejmuje około 4.500 produktów w ramach 60 różnych produktów grupy.

Program wymiany części BMW poprawia konkurencyjność dzięki przewadze cenowej up do 50% w porównaniu z oryginalnymi częściami BMW New Parts, przy zachowaniu tego samego poziomu jakości. Ponadto produkty są zrównoważone, ponieważ ich ponowne przetwarzanie oszczędza energię, zasoby i surowy materiał.

Level 4

CENA

Program wymiany części BMW poprawia konkurencyjność dzięki przewadze cenowej do 50% w porównaniu z oryginalnymi częściami BMW New Parts.

JAKOŚĆ

Części zamienne spełniają te same wytyczne dotyczące jakości jak oryginalne nowe części BMW i MINI.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Produkty są zrównoważone, ponieważ ich ponowne przetwarzanie oszczędza energię, zasoby i surowy materiał. Gwarantuje mniejsze zużycie zasobów dzięki ponownemu przetwarzaniu oraz recykling.