AKTUALNA OFERTA.WARSZTATY I SERWISY PARTNERSKIE BMW.

Wychodzimy naprzeciw naszym Partnerom. Chcemy dostarczać wartość dodaną i wspólnie pracować na zadowolenie ostatecznego Klienta. Jeśli przyświeca Ci ten sam cel zapoznaj się z ofertą i korzystaj.

VALUE PARTS & PACKAGES.

KOMFORT I JAKOŚĆ W ATRAKCYJNYCH CENACH.

Zestawy serwisowe, naprawcze i montażowe to komfortowe rozwiązanie. Łączymy poszczególne części w kompletne zestawy, ułatwiając w ten sposób alternatywne metody naprawy. Gama produktów została zaprojektowana tak, aby usprawnić Dealerom i Warsztatom pracę z Oryginalnymi Częściami BMW. Co istotne, rozwiązanie umożliwia tworzenie atrakcyjnych cenowo ofert.  Szczególne korzyści pojawiają się dla kierowców starszych pojazdów.

ZESTAWY SERWISOWE I NAPRAWCZE:

Wszystkie rodzaje pakietów zostały dobrane w taki sposób, że każdy zestaw części zawiera wszystkie istotne komponenty. To bezwzględna oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ możemy wykonać usługę dla klienta szybciej i bez komplikacji.

Oryginalna jakość BMW w atrakcyjnych cenach to niepodważalna korzyść dla każdego odbiorcy. Funkcjonalne i dokładne dopasowanie zestawów części zapewnia możliwie najlepszą konserwację nawet starszych samochodów.

Wyraźny podział na serwis, zestawy naprawcze i montażowe zapewnia przejrzystość oraz upraszcza pracę również w przyszłości. Powstała struktura umożliwia przygotowanie wycen dostosowanych do indywidualnych potrzeb wszystkich grup klientów.

Level 4

PAKIETY SERWISOWE

Każdy zestaw serwisowy BMW zawiera wszystkie części dotyczące danego zakresu jak np. przegląd okresowy lub serwis hamulców. Dzięki temu przygotowanie kompleksowego kosztorysu dla Klienta odbywa się bardzo sprawnie, a czas oczekiwania jest skrócony do minimum. Co istotne, dostarczamy oryginalne części zachowując poziom jakości BMW.

PAKIETY NAPRAWCZE

Zestawy naprawcze BMW znacznie upraszczają i przyspieszają naprawy, jak np. naprawy łańcucha rozrządu, zestawy paska osprzętu wraz z niezbednymi elementami lub zestawy zawieszenia (np.wahacz + tuleja wahacza). Tutaj również wszystkie wymagane części znajdują się w poszczególnych zestawach, co wpływa na obniżenie ich kosztu i konkurencyjność ofert. Dostarczamy wyłącznie oryginalne części BMW i gwarantujemy ich wysoką jakość.

PAKIETY MONTAŻOWE

Zestawy montażowe BMW zawierają części do kompleksowych napraw. Obecnie dostępne są m.in zestawy do turbosprężarek, czy poszczególnych elementów nadwozia a oferta będzie sukcesywnie poszerzana. Łączy się do 40 numerów części w jednym zestawie, co upraszcza proces zamawiania i gwarantuje, że wszystkie istotne części zostały w nim zawarte. Wszystkie zestawy zawierają wyłącznie oryginalne części BMW.