AKTUALNA OFERTA.WARSZTATY I SERWISY PARTNERSKIE BMW.

Wychodzimy naprzeciw naszym Partnerom. Chcemy dostarczać wartość dodaną i wspólnie pracować na zadowolenie końcowego Klienta. Jeśli przyświeca Ci ten sam cel zapoznaj się z ofertą i korzystaj.

alt

ORYGINALNY OLEJ BMW.

IDEALNA OCHRONA, NAJWYŻSZE OSIĄGI.

Oryginalny olej silnikowy BMW został specjalnie opracowany i przetestowany przez BMW Group do stosowania w silnikach BMW i MINI. Olej BMW Longlife-04 jest przeznaczony dla niezależnych warsztatów partnerskich, które zapewniają wysokiej jakości oleje do pojazdów swoich klientów. Korzyści obejmują: niższe zużycie paliwa i redukcję emisji CO2; wychwytywanie cząstek zanieczyszczeń i długotrwałą ochronę silnika przed „zaszlamieniem”; niską skłonność do odparowywania, co skutkuje rzadszą koniecznością uzupełniania oleju.

OLEJE SILNIKOWE BMW TWINPOWER TURBO WSPIERAJĄ ZALETY SILNIKÓW BMW I ZAPEWNIAJĄ PEŁEN ROZWÓJ MOCY PRZY WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI:

Oleje silnikowe zapewniające trwałą radość z jazdy. Gwarantują doskonałe osiągi silnika, podczas gdy aktywna technologia czyszczenia utrzymuje krytyczne podzespoły silnika w czystości i zapewnia ponadprzeciętną ochronę.

Oleje silnikowe najwyższej klasy. Oleje silnikowe kategorii „Gold” wyznaczają nowe standardy. Gwarantują doskonałe osiągi i ponadprzeciętną ochronę silnika. Ponadto oleje z dopiskiem „FE-fuel economy” zapewniają wymierną oszczędność paliwa w cyklu NEDC wynoszącą do 2,5% w stosunku do olejów silnikowych BMW Longlife-01.

Adrenalina w butelce. Oleje silnikowe kategorii „M TwinPower Turbo” dostosowane są specjalnie do wyczynowych silników BMW M i oferują doskonałą ochronę łożysk w ekstremalnych warunkach wyścigowych.

Level 4
Oryginalny Olej Silnikowy BMW 5W30.

ORYGINALNY OLEJ SILNIKOWY BMW 5W30.

W ekonomicznym opakowaniu ECOBOX 20L.

Mając na uwadze nieustannie zmieniające się potrzeby naszych klientów 4 poziomu, z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu na rynek nowego produktu, jakim jest Oryginalny Olej BMW 5w30 w opakowaniach ECO BOX 20L.

Zapytaj o cenę u swojego dealera.

Oryginalna Konewka-Nalewak

ORYGINALNA KONEWKA-NALEWAK

Do pierwszego opakowania ECOBOX 20l  otrzymasz w prezencie konewkę do oleju.

Okres trwania promocji: do wyczerpania zapasów

Baner o wymiarach 300 x 100 cm

BANER O WYMIARACH 300 X 100 CM

Przy jednorazowym zamówieniu 5 szt. oleju  w opakowaniu ECOBOX 20l otrzymasz w prezencie baner warsztatowy o wymiarach 300 x 100 cm.

Okres trwania promocji: do wyczerpania zapasów